2016’da Vizyona Girecek 10 Korku Filmi

2016’da Vizyona Girecek 10 Korku Filmi

0

10KABUS GECESİ 3

  Kabus Gecesi serisinin 3. filminde kardeşlerden Tirish, erkek kardeşinin ölümünden 20 yıl sonra Tirish bu kez oğlu için Creeper ile savaşacak.

 

9UNDERWORLD 5

Karanlıklar Ülkesi serisinin 5. filmi olan Son Savaş bölümü, yine Vampir Savaşçı Selene’ nin merkezde olduğu bir hikayeyle karşımıza çıkacak.
Vizyon Tarihi: 21 Ekim ( ABD için )
Türkiye’ deki vizyon tarihi kesinlik kazanmadı.

 

 

8KORKU SEANSI 2

2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansı’nın devam halkası olan film, ünlü çift Ed ve Lorraine Warren’ın yeni macerasını anlatacak.
Vizyon Tarihi: 1 Haziran 2016

 

710 CLOVERFİELD LANE

Genç bir kadın geçirdiği bir araba kazasının ardından yer altındaki bir sığınakta uyandığında ilk korkusu kaçırılmış olduğu düşüncesi oluyor. Ancak onu sığınağa getiren gizemli adam dışarıda kimyasal bir felaket yaşandığını ve yaşam koşullarının artık hayatta kalmaya elverişli olmadığını anlattığında çaresiz kadın sığınakta kalmak zorunda kalıyor. Ancak gerilim arttıkça genç kadın ne pahasına olursa olsun sığınaktan kurtulmak zorunda olduğunu fark ediyor.
1 Nisan 2016 tarihinde vizyonda sizlerin beğenisine sunulacak.

 

 

6THE NEON DEMON

 

Bir sabah uyandığında etrafının kadınlar tarafından çevrili olduğunu ve kadınların dünyaya hakim olduğunu fark eden Refn’ in yaşamını ele alan filmin konusu “Tehlikeli Güzellik” oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Jela Malone bulunduğu film amerikalı eleştirmenler tarafından heyecanla beklenen filmler arasında birinci sırada yer alıyor.
Vizyon Tarihi: Belirsiz

5LIGHTS OUT

 

Amerika’da  22 Temmuz 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin Türkiye yayını ile ilgili herhangi bir bilgi henüz bulunmamaktadır.

 

 

4AŞK, GURUR VE ZOMBİLER

Aşk ve Gurur romanını, zombi konseptiyle ve pek çok fantastik öğe ile bütünleştiren bir yapım. 19. yüzyıl İngiltere’sinde geçen ünlü roman modern bir fantastik maceraya dönüşecek.
Vizyon Tarihi: 26 Şubat 2016

 

3PATIENT ZERO

Dünya çapında eşi benzeri görülmemiş bir salgın aniden patlak verir. Çok hızlı biçimde yayılan bu salgın insan nüfusunun çok büyük bölümünü hızlıca etkileyerek onları bir çeşit vahşi zombiye dönüştürür.
Vizyon Tarihi: 16 Eylül 2016

 

2THE FOREST

  Türkçe karşılığı ORMAN olan bu filmimiz henüz vizyona girmemekle beraber, 20 Mayıs’ ta gösterime sunulacak 2016 korku filmlerimizden biri.

 

1Sekerat ‘SON’

Başrolünde Meltem Miraloğlu’nun yer aldığı “Sekerat Son”, vizyon için 10 Haziran gününü bekliyor.

 

Ölüm anında yalnızca ölen kişi tarafından gözlemlenebilen olayların ürkütücü yolculuğunu ve ölüm anı sarhoşluğunu anlatan korku – psikolojik gerilim türü bir film olan Sekerat Son, izleyiciye ölümün sırrını sorgulatırken, varlıkların sadece görünen maddi yanlarından ibaret olmadığını anlatacak, madde ve enerji perdesini kaldırarak nice esrarları gözler önüne serecek. Kadrosunda Almila Kuruoğlu, Esra Harmanda, Emre Koç ve Celal Bikay’ın yer aldığı Sekerat Son Vizyon Tarihi 10 Haziran…