Müziğin görselliğinin ve ulaşılabilirliğinin epey önemli olduğu bu dönemde bu ikisini bir araya getirmiş ”amatör” sayılabilecek bi çift var karşınızda. İki mikrofonun üstüne bir bass, bir klasik gitarla birlikte hoş bir vokalle güzel vakit geçirmenize sebep oluyor.

Ce4qb1vUAAAV7nFOrigin parçalarının dışında sevdikleri şarkıları da coverladıkları yayının genel müzik tarzı konsepti folk – country – klasik rock arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca çiftimizin bass gitaristi modern müziğin önde gelen post rock gruplarından Balmorhea’nın bir üyesi.

Texas’ta yaşadıkları için yayın saatleri genelde günün erken saatlerine ya da gecelerine denk geliyor. Afyonunuz patlamadan Zaman zaman dinleyecek bir playlist ya da albüm ararken size yardımcı olacağına eminim. Ayrıca çaldıkları şarkıların şöyle bir listesini de oluşturuyolar, oraya da bakabilirsiniz.

Ben çiftimizin Twitch ya da Youtube gibi bilimum ortamlarda kayıtlarını tutmalarını beklemekteyim. Bakarsınız bir gün gerçekten de aramızda lafını ettiğimiz bi oluşuma da imza atarlar.

Bakmanız açısından:
Twitch

Ekstra: 2 kedileri var ve rahat durmuyolar pek.