GoBroduction’ın 17 Şubat 2013’te başladığı parti serüvenin 10. bölümü bu gece Ghetto’da atacak.

Ekibin bir kaç eventine bilinçsizce kimsecikleri tanımadan katılmışlığım da var.Hani çok eğlendim diyemezsin ya işte öyle partilerdi onlar.Başka kelimelerle anlatmaya çalıştığım partilerdendi.İlk gittiğimde ‘bildiğin parti işte ne olabilir ki’ düşüncesi hakim olsa da sonrasından hiç öyle olmadığını olay yerinde de gördüm.

Oluşturdukları konseptlerden tutun gelen misafirleri ile ilgilenmelerine, Dj seçiminlerinden olay yerinin katılımcılarına kadar ayrı havası olan partilerdi.(Dj olayını da açayım genelde konsept bir partiye gidersin müzik tarzı da belli olur ama baktı dj eğlendiremiyor.Tarzın dışına akar gider hani bir anda Ankara’nın bağlarına falan bağlar ya müziği kontrol eden Djcik!! haa işte öyle bir şeye de daha denk gelmedim.)

Tanımadığım bu ekibe dün bir mail attım şu şekilde ‘Dostum sizin derdiniz ne ? Ne yapmaya çalışıyorsunuz ‘ diye

Cevabı aktarayım.

Aslında iyi çocuklarız ama bazı geceler biraz fazla gürültü yapıp çevreye rahatsızlık verdiğimiz doğrudur.
Herkes hayatında en az 1 kere bizimle eğlenmeli…
Prensibimiz  kendimizin eğlenmeyeceği bir parti yapmamak ve amacımız insanları dans ederken deliye döndüğünü görmek yüzümüzü güldürüyor..
yani biz bu işi sadece eğlenmek için yapıyoruz ve hiç ciddi değiliz..
Geçtiğimiz kış doğum günü partisi verip sosyal medyadan duyurmaya karar vermemle başlayan bu süreç.
Sonrasında çok güzel geri dönüşler aldım ve haftaya neredesiniz mesajları gelince de devamını getirdik.
her parti farklı mekan farklı konsept ile devam etti ve edecek.
Fotoğraf çeken dostumuzdan, afişi tasarlayan dostumuza, djlerden mekanlara… Yani birlikte olduğumuz herkes işini en iyi yapan profesyoneller.O yüzden çok şanslıyız.Özellikle yapmak istediğimiz bir partinin fikri oluştuğunda çok fazla nefes tüketmiyoruz konu başlıklarını verdikten sonra başlıyor her şey.Mesela afişlerimizi tasarlayan Levent Samyeli ile 10 saniye konuşuyoruz sonra bir bakmışız hayal ettiğimiz görsel inbox’ta.
Çalıştığımız ve partilerimize gelen insanlarla kafalarımız uyuşuyor.
Bizim de profesyonelliğimiz samimiyetimiz galiba.
Partimize katılacaklar Ruj izlerine hazırlıklı olmalı!!
Kapı girişi damgamız kırmızı rujlu bir öpücük izi ve bu da kırmızı ruj sürmeyi sevdiğimden çıktı.Katılımcılarımıza ‘Hoş geldiniz’ derken bi baktık ki herkesin yanaklarında kırmızı ruj izi 🙂 dedik ‘Damgamız bu olsun’ hatta o damgadaki dudak izi gerçekten benim dudak izim 🙂
….
Gibi giden bu maile uzunca birşey oku oku bitmiyor.Sağolsun Evrim Başak beni iplemiş detaylı bir mail atmış kısacık soruma.
Uzun lafın kısası iki kafadar mailde kısaca özetlemiş bu süreci
Katıldığım eventlerinde çok eğlendiğim bu iki parti insanıyla  (Evrim&Burak ya da evo&bro ) bu gece tanışma tanışacağız.Bakalım ne olacak =)
Cuma gecesi ne etsekte sıkılmasak diyorsanız sizde gelin
Rujlanacağımız adres: Ghetto 
GoBroduction’un son Cranky’nin( artık Cranky (huysuz) olarak devam edeceklermiş ) ilk partisi olan Phosphorus Party Bu Gece (11 Ekim 2013 Cuma) Ghetto’da
Cranky (huysuz)