Son dönemde çıkardığı parçalarla adeta “düğün şarkıcısı” olarak anılmaya başlanan İrem Derici bu yaz da genç kızların gönlündeki yeri kaptı. Ünlü şarkıcı, sözü ve müziği Sinan Akçıl’a ait “Evlenmene Bak” şarkısına klip çekti. Türk Pop Müziğinin yeni nesil starı şarkının klibinde de Sinan Akçıl’la kamera karşısına geçti.

Eğlenceli sahneleriyle dikkat çeken klipte, İrem Derici istemediği bir adamla evlendirilen birini canlandırıyor. Olayların seyri ünlü şarkıcının, düğünü bırakıp sevgilisine kaçmasıyla değişiyor. Derici’nin kamyon şoförü olan sevgilisini ise şarkının söz ve müziğine de imza atan Sinan Akçıl canlandırıyor.

Klibin yönetmenliğini Umut Eker, Fırat Sözbir ve Ekrem Tekdal’ın oluşturduğu Gang Creatives üstlendi. 120 kişilik ekibin emeği olan eğlenceli klip, Şile’nin Karakiraz köyünde 16 saatte çekildi.

Geçtiğimiz aylarda Rıza Esendemir’le 2 yıllık evliliğini noktalayan İrem Derici, klip için bir kez daha gelinlik giymiş oldu… Ünlü şarkıcının yeni klibi için saç rengini değiştirdiği de dikkatlerden kaçmadı…

Keyifli seyirler…

Şarkı’nın sözleri;

Beni üzgün görmezsin, çünkü buna değmezsin
Aşk önünde beklenilmez yar

Hızlı geçer görmezsin, toz dumandan ölmezsin
Bir gider ki fark edilmez yar

Alemsin, işte böyle beklersin
Bir de bebek istersin, oldu hoşça kal

Bendensin, yak bir acı iyi gelsin
Bitti süren çoktandır doldu hoşça kal

Başka türlü biri olsan olurdu ancak
Ben gidiyorum sen lütfen eğlenmene bak
Nereden bileyim bu kalbimi kim dolduracak
Rahatsız olsa başkasıyla evlenmene bak
Ben gidiyorum hadi sen evlenmene bak