Pop müziğin başarılı ismi Hande Yener, 12. stüdyo albümün olan “Hepsi Hit Vol 1”i müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor. 6 Haziran Pazartesi günü Poll Production etiketiyle müzik market ve dijital ortamda yerini alacak olan albüm aslında bir serisinin de başlangıcı niteliğinde.

“Hepsi Hit Vol 1”de bulunan 10 şarkı 120 şarkı içinden özenle seçildi. Üstelik serinin ikincisi de şimdiden hazır.

Albümde müzik dünyasının birbirinden güçlü isimleri ilk kez bir araya geldi. Şarkılarda Mert Ekren, Altan Çetin, Ersay Üner, Murat Dalkılıç, Berksan gibi bir çok ismin imzası bulunuyor. Hande Yener albümdeki “Biri Kaybediyor” adlı şarkıyı ise parçanın aranjesini yapan oğlu Çağın Kulaçoğlu ile seslendirdi.

“Hepsi Hit Vol 1”in çıkış parçası ise “Mor”. Şarkı daha şimdiden sosyal medyayı kasıp kavurdu. Herkesin merakla beklediği parça albümden 1 hafta önce klibiyle birlikte müzikseverlerle buluşacak. Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekilen klipte Hande Yener, imajıyla orjinalliğini bir kez daha konuşturdu.

Mor Teaser

Not: Şimdilik teaser’ını yayınladığımız şarkının klibi yasal olarak yayınlanınca sitemizden de izleyebilirsiniz.

Hande Yener yeni albümüyle birlikte imajını da tazeledi. Ünlü sanatçı “Mor” isimli şarkıdan esinlenerek saçlarını mora boyattı. Yener’in albüm fotoğraflarının altındaki imza ise Cem Talu’ya ait.

Albüm

1- Mor / Söz – Müzik: Mert Ekren

2- Emrine Amade / Söz – Müzik: Ersay Üner

3- Kavuşabilir miyiz ? / Söz – Müzik: Mert Ekren

4- Deli Bile / Söz – Müzik: Altan Çetin

5- Seviyorsun / Söz – Müzik: Altan Çetin

6- Bilmiyor / Söz – Müzik: Altan Çetin

7- Vah Vah / Söz – Müzik: Mert Ekren

8- Bu Kafayla / Söz – Müzik: Ersay Üner

9- Görev / Söz – Müzik: Murat Dalkılıç

10- Biri Kaybediyor feat. Çağın Kulaçoğlu / Söz: Berksan Müzik: Berksan – Okay Temiz