Justin Timberlake seslendi:’Ben geri geldim’

0

Uzun süredir müzik piyasasından uzak olan Justin Timberlake hayranlarına ‘Suit and Tie’ single ile ‘ben geri geldim’ diye seslendi.Halen Victoria’s Secret Fashion Show 2006’daki  performansı ile akıllarda kalan Justin kendisi de sıkılmış olmalı ki geri dönüş yaptı

Şarkı alışılageldik bir JT şarkısı olmasının yanında Timberlake’e şarkıda dünyanın sayılı rap sanatçılarından birisi olan Jay-Z eşlik ediyor. Yeni şarkı “Suit & Tie” aynı zamanda iTunes müzik platformu üzerinden de satışa çıktı. Kısa bir süre önce Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan iTunes aracılığı ile şarkıcı indirmek mümkün.

Şarkıcı resmi sitesinde yayınladığı videonun yanında hayranlarına bir mektup yazmış. Mektupta şarkıcı geri sayım süresince geçen üç günün eğlenceli olduğunu söylemiş ve yeni albüm çalışmalarına geçen Temmuz ayında başladığını da eklemiş. Şarkıcı ilk başta amacının albüm yapmak olmadığını ve her şeyin doğaçlama geliştiğini belirterek bunun beklenmedik ve kariyerindeki en güzel an olduğunun üstüne basmış. Buna neden olaraksa şu cümlesini eklemiş: “Bu an (Temmuz ayındaki stüdyoya girişi) muhtemelen kariyerimdeki en harika andı. Hiçbir kural ve başarı kaygısı olmadan gerçekten o sürecin tadını çıkarıyordum.”

İyi Dinlemeler