Ve yılın düğünü gerçekleşti… Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Cunda Adası’nda düzenlenen törenle hayatını birleştirdi…

Ahhh ahhh… Kim derdi ki hem Kenan’ı hem Sinem’i aynı anda kaybedeceğiz… Ama aşk beklemez; ünlü çift birbirlerini beğenmiş, sevmiş bize sevinçlerine ortak olmak düşer…

Sanat dünyasının en ‘delikanlı’ ismi Kenan İmirzalıoğlu ve parlayan yıldızı Sinem Kobal görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Düğüne Ünlü Yağdı

Ünlü çiftin düğün törenlerinin yapılacağı Cunda Adası, dün sabah saatlerinden itibaren ünlü akınına uğradı.

Cansu Dere’den, Bergüzar Korel’e, Sarp Akkaya’dan Uğur Yücel’e herkes oradaydı. Burçin Terzioğlu – İlker Kaleli, Burak Özçivit – Fahriye Evcen gibi ünlü çiftler de Kenan ve Sinem’i mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Düğüne çiçeği burnunda baba Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar da katılırken Özge Özpirinçci ise sevgilisi Burak Yamantürk’le katıldı. Böylece 3 yıl önce dünyaevinin kapısından dönen Düzyatan ile Özpirinçci, yıllar sonra ilk kez aynı ortamda bir araya gelmiş oldu.

Düğün Detayları

300 davetlinin katıldığı düğün Karadeniz’in starı Serkan Balcı’nın şarkılarıyla başladı.

Dekorda saflığın sadeliğin sembolü beyaz güller kullanıldı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun şahitliğini Ahmet Sınav, Sinem Kobal’ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaptı.

Sinem’in dillere destan gelinliği, Tuvana Büyükçınar imzalıydı. Kenan’sa özel dikim bir smokin giydi.

Ünlü çift, düğün alanına Queen’in gitar introlu düğün marşıyla girdi.

Queen – The Wedding March

19.30’da kıyılan nikah sonrası Sinem ve Kenan, ilk danslarını Frank Sinatra’dan “Fly Me To The Moon” eşliğinde yaptı.

Frank Sinatra Fly Me To The Moon

Adadaki 8 oteli kapatan ünlü çiftin düğün maliyetinin yaklaşık 800 bin TL olduğu konuşuluyor.

Gazetecilerin alınmadığı düğünde, nikahın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi.