DÜNYA müzik listelerinde zirveye yerleşen ‘Apologize’, ‘If I Lose Myself’ ve ‘Counting Stars’ şarkılarının sahibi, ABD’li pop-rock grubu OneRepublic, ‘Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya’ sloganıyla açılan Expo 2016 Antalya’da 18 Eylül’de hayranlarıyla buluşacak.

Dünyaca ünlü isimleri ve grupları ağırlayan Expo 2016 Antalya, 18 Eylül’de saat 22.00’da Kır Aktivite Alanı’nda son yılların en popüler dünyaca ünlü müzik grubu OneRepublic’e ev sahipliği yapacak. Son zamanların en hit müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in, Expo 2016’daki konseri için geri sayım başladı. İlk çıkış parçaları ‘Apologize’ ile edindikleri yükselişi ‘Stop and Stare’, ‘Secrets’, ‘Feel Again’ gibi müzik listelerinde zirveye oturan hit parçalarıyla devam ettiren grup, bugüne kadar 10 milyona yakın single satışı yaptı. OneRepublic, Expo 2016 konserinde albümlerinde zirveye yerleşen hit parçalarını seslendirecek.

Hit şarkıları kadar muhteşem sahne şovlarıyla da dikkati çeken dünyanın en popüler müzik grupları arasında yer alan OneRepublic’in konserini takip etmek isteyenler için biletler, Biletix’te satışa çıktı. Expo 2016 Antalya, sürpriz konserler, sergiler, uluslararası sempozyumlar, çocuk kongreleri, sahne sanatları ile kentin sosyal ve kültürel hayatına renk katmaya devam edecek.

one-republic-18-eylulde-expo-2016-da-bikuple-net