İşte burada.

Radiohead sevenlerini yeni şarkısıyla selamlıyor. Şarkı; ses, orkestra, elektronik ve geleneksel enstrümanların karışımından oluşuyor. Radiohead yeni şarkısı olan bu parça grubun hayranları tarafından büyük ilgiyle karşılandı. İngiliz grubu Radiohead bu şarkısıyla bir günde 4.5 milyon kişiye ulaştı.

Albümleri dünya çapında 20 milyondan fazla satış yapmış olan Radiohead grubu yeni şarkısı ‘ Burn The Witch’ ile hayranlarını sevindirdi. Radiohead grubu geçen haftalarda sosyal medya hesaplarından, internet sitelerinden birçok içerik silinmişti. Twitter hesabındaki binlerce tweet silindi. Bunların sonucunda grubun dağıldığı iddiaları ortaya çıkmıştı. Fakat grup bu şarkısıyla hala sevenleriyle birlikte olduğunu kanıtladı.

Video Chris Hopewell tarafından, 3 mayıs saatler gece yarısını 1 geçerken yayınlandı.

Onların yeni müzik akışı – spotify, apple müzik ve tidal – içerisindeki yerini yakın zamanda hep birlikte gözlemleyeceğiz. Grubun internet sitesinden satın alınabilen bu şarkı, YouTube üzerinden de dinlenebiliyor.

Radiohead yayınlanan bu şarkısı önümüzdeki aylarda çıkacak albümden olması bekleniyor. Yeni albümle ilgili bir şey söylenmemiş olsa da grubun birlikte ve aktif olduğundan artık eminiz. Ve yeni şarkılarını sabırsızlıkla bekliyoruz.